Půjčka bez registru

Foto Mega pôžičky
Mega pôžičky
Dostupná Pôžičky
Mega-Pôžičky.sk > Články

Články


Ako správne hospodáriť s financiami?

Ako hospodáriť s financiami a kde ušetriť, sú otázky ktoré si určite položil každý. Nie len ten, kto sa dostal do finančných problémov. Nie vždy je online pôžička riešením. Preto prinášame pár rád, ako na to.

Kde nájsť peniaze navyše?

Menšiu čiastku môžeme našetriť premysleným nákupným správaním a správou svojich financií. Prezradíme Vám, ako na to.

Riziká pri strate osobných dokladov

Strata a odcudzenie osobných dokladov je vždy nepríjemnosťou, zvlášť ak sa dostanú do nepovolaných rúk. Zvlášť strata občianskeho preukazu so sebou nesie veľké riziká, o ktorých vám práve teraz povieme viac.

Ako dostať svoje dlhy pod kontrolu

Do kolotoča dlhov alebo tiež dlhovej pasce sa dostáva čoraz viac domácností a jedincov. Z veľkej väčšiny ide o ľudí menej finančne gramotné, ale stať sa to môže každému. Aké kroky vám môžu pomôcť dostať vaše dlhy pod kontrolu?

Čo je to RPMN

RPMN je skratka, ktorá značí ročnú percentuálnu mieru nákladov pomocou ktorej má každý ihneď prehľad a informáciu, koľko skutočne za danú pôžičku celkom ročne zaplatí navyše.

Rozdiel medzi úrokom a RPMN

Úrok je len čiastočným ukazovateľom, ktorý nemusí vôbec zodpovedať o reálne zaplatenej sume navyše za pôžičku.

Ako spoznať správnu pôžičku

Pri výbere pôžičiek je situácia relatívne zložitá. Avšak ak človek dodržiava určité zásady, tak môže rad rizík minimalizovať a vyhnúť so tak prípadným nepríjemnostiam.

Register dlžníkovu

Ak chcete ako fyzické osoby využiť pôžičiek predovšetkým u bankových inštitúcií, je pri ich schvaľovanie často nazerané do najrôznejších registrov dlžníkov.

Nástrahy pôžičiek - na čo si dať pozor

Pri uzatváraní pôžičiek narazí človek na celý rad potenciálnych problémov, ktorým sa však môže vhodnou informovanosťou relatívne ľahko vyhnúť.

Exekúcia v kocke

Exekúcia je pojem, ktorý je u nás veľmi často skloňovaný. Na Slovensku sa exekúciou zaoberá množstvo spoločností i súkromných osôb.TIP 1: Rýchla pôžička do 25 000 € pred výplatou
TIP 2: Rýchla pôžička do 1000 € onlinewww.Mega-pôžičky.sk © 2022 SIALINI, spol. s r.o., všetky práva vyhradené.
O nás | Typy pôžičiek | Poskytovatelia pôžičiek | Články
Podmienky používania a ochrana osobných údajov

Kopírovanie textov a článkov bez písomného súhlasu je zakázané.