Pôžička na MD

Foto Mega pôžičky
Mega pôžičky
Dostupná Pôžičky
Mega-Pôžičky.sk > Typy pôžičiek > Pôžička na MD

Pôžičky na materskej pomôžu ihneď


Ženy na materskej vedia, ako je ťažké vyjsť s peniazmi kvôli výpadku príjmov z ich zamestnania. A čo si budeme nahovárať, peňažná pomoc od štátu je nízka na to, než aby sa z nej dalo kúpiť všetko potrebné pre bábätko. V čase materskej sa mamičky viac musí spoliehať na príjem partnera alebo pomoc blízkej rodiny. Čo keď ale ani partner príliš nezarába alebo je žena samoživiteľka? V takejto situácii predstavujú rýchlu pomoc pôžičky na materskej.

Pôžička na MD od nebankových spoločností

Ženy na materskej dovolenke môžu zabudnúť na bankové pôžičky, kde sa dokladá výška pravidelného príjmu. Naopak nebankové spoločnosti u pôžičiek na MD neskúmajú vaše príjmy ani účel vynaložených finančných prostriedkov. Dôležité je dobre si premyslieť, či budete schopní pôžičku vrátiť do dohodnutej doby splatnosti.

Krátkodobé pôžičky do 500 Eur

Stretnúť sa môžete s viacerými druhmi pôžičiek na MD. Zďaleka najrozšírenejším typom sú malé rýchle pôžičky so splatnosťou do jedného mesiaca. Slúži na preklenutie krátkodobého nedostatku peňazí a spravidla vám na účet prihrajú sumu od 30 do 500 eur. Ich uzavretie je otázkou pár minút a celý proces prebieha online bez nutnosti akéhokoľvek dokladovania.

Strednodobé pôžičky do 2 000 Eur

Pre väčšie financovanie vašich potrieb (napríklad kompletné výbavy pre dieťa) poslúži pôžičky na materskej do 2 000 eur so splatnosťou niekoľkých mesiacov, u ktorých sa nehľadí na váš príjem, nevyžaduje sa ručiteľ ani iné hmotné založenie, ale preverujú sa registre dlžníkov, či v nich nefiguruje vaše meno. Peniaze získate v hotovosti na ruku cez obchodného zástupca alebo výplatou na váš účet.

Vyššia suma ženám na materskej so založením

V prípade súm nad 2 000 eur sa zvyčajne bez nejakého dokladu o príjmoch nezaobídete a už budete potrebovať ručiteľa alebo poskytnutie záložného práva k nehnuteľnosti či bytu. Či už sa rozhodnete pre nižšiu alebo vyššiu pôžičku, vyberte si preverené nebankové spoločnosti s kladnými recenziami od jej klientov.TIP 1: Rýchla pôžička do 25 000 € pred výplatou
TIP 2: Rýchla pôžička do 1000 € onlinewww.Mega-pôžičky.sk © 2022 SIALINI, spol. s r.o., všetky práva vyhradené.
O nás | Typy pôžičiek | Poskytovatelia pôžičiek | Články
Podmienky používania a ochrana osobných údajov

Kopírovanie textov a článkov bez písomného súhlasu je zakázané.