Banková pôžička online

Mega-Pôžičky.sk > Typy pôžičiek> Banková pôžička

Bankové pôžičky

Hľadáte veľmi solídne a veľmi lacné pôžičky? Potom využite bankovú pôžičku, ktorá je najvýhodnejšia a najmenej riziková, navyše s možnosťou poistenia schopnosti splácať. Nie je však dostupná pre všetkých. Banky vyžadujú splnenie najväčšieho počtu kritérií zo všetkých poskytovateľov pôžičiek.

ONLINE ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU:

Malá pôžička
Čiastka:
50 - 1000 €
Splatnosť:
1 - 30 dní
Malá:
pôžička
Veľká pôžička
Čiastka:
50 - 25 000 €
Splatnosť:
až 8 rokov
Veľká:
pôžička
REKLAMA

Výhody bankové pôžičky

Najväčšou výhodou bankových pôžičiek je nízky úrok a nízke RPMN. Oceníte tiež profesionálny prístup zo strany banky. Vďaka bankovým pôžičkám budú vaše mesačné splátky menšie ako u nebankových pôžičiek. Parametre pôžičky si môžete zvoliť sami, dĺžku splácania, čiastku atď. Bankové pôžičky sú najmenej rizikové, navyše sa môžete pripoistiť proti neschopnosti splácať, prípadne proti strate zamestnania. Existujú tiež varianty bez dokladovania príjmu.

Hojne využívanou možnosťou je uzavretie pôžičky online. Bankové pôžičky sú rýchle, peniaze obdržíte bez omeškania po dodaní všetkých požadovaných podkladov. Dôležitým parametrom je aj možnosť predčasného splatenia.

Nevýhody bankové pôžičky

Nevýhodou je potom menšia dostupnosť. Banky si pred poskytnutím pôžičky zakladajú na dôkladnom preverení žiadateľa a jeho schopnosti splácať. Bonita žiadateľa hrá kľúčovú úlohu pre schválenie pôžičky. Základné požiadavky sú čistý register dlžníkov a väčšinou tiež pravidelný dokladovateľný príjem. Ak nespĺňate kritériá bankové pôžičky, neostane než sa obrátiť do nebankového sektora.


26. 4. 2014