Pôžička pre študentov online

Foto Mega pôžičky
Mega pôžičky
Dostupná Pôžičky
Mega-Pôžičky.sk > Typy pôžičiek > Pôžička pre študentov

Študentská pôžička - vzdelanie na dosah


Pôžičku pre študentov môže využiť každý študent, ktorý potrebuje financovať štúdium, zaobstarať si potrebné učebnice a výpočtovú techniku a zaplatiť výdavky spojené s bývaním, prepravou a stravovaním. Všetci záujemcovia sa môžu poobzerať po ponukách bánk a nebankových spoločností a za ich finančnej podpory vyštudovať vysnívanú školu v SR alebo v zahraničí.

Bankové študentské pôžičky s možnosťou odloženia splátok

V dnešnej dobe sú najvýhodnejšie bankové pôžičky pre študentov, a to v účelovom alebo bezúčelovom variantu, v sume do 20 000 Eur. Študent pôžičku čerpá jednorazovo alebo postupne a splatí ju do 10 rokov. U vybraných typov štúdia banky umožňujú odloženie splátok do doby jeho ukončenia a medzitým študenti hradia iba úroky z čerpanej sumy. Pokiaľ záujemca o pôžičku nemá žiadny vlastný pravidelný príjem, vyžadujú banky ručiteľa alebo spolužiadateľa s doložiteľným príjmom. Pôžičku pre študentov ponúka napríklad Slovenská spořitelna alebo Unicreditbank.

Nebankové pôžičky pre študentov bez dokladovania príjmu

Zatiaľ čo bankové pôžičky pre študentov sú výhodné svojou nízkou úrokovou sadzbou, nebankové pôžičky svojou dostupnosťou a bleskovým uzavretím. Maximálna možná výška pôžičky dosahuje pár stoviek eur, preto je skôr určená na financovanie náhlych výdavkov pri štúdiu. U týchto krátkodobých pôžičiek so splatnosťou 30 dní študent nepotrebuje spolužiadateľa a nepreukazuje príjem. Pôžičku si ľahko uzavrie cez internet a klientsky účet spravuje z mobilnej aplikácie.

Pôžičky len od preverených spoločností

Môže sa stať, že študenti nezoženú do doby 1 mesiaca peniaze na splátku. Pre takéto situácie ponúkajú nebankové spoločnosti možnosť odloženia splátky za menší poplatok o ďalších 30 dní. Z nevýhod je dobré uviesť vysoké sankcie za nesplatenie pôžičky, vyšší úrok, riziko nie solídneho jednania u neznámych spoločností a neprehľadné zmluvné podmienky. Záujemcom o pôžičku preto odporúčame, aby si na internete prečítali recenzie a skúsenosti klientov a vybrali si overenú spoločnosť.TIP 1: Rýchla pôžička do 25 000 € pred výplatou
TIP 2: Rýchla pôžička do 1000 € onlinewww.Mega-pôžičky.sk © 2022 SIALINI, spol. s r.o., všetky práva vyhradené.
O nás | Typy pôžičiek | Poskytovatelia pôžičiek | Články
Podmienky používania a ochrana osobných údajov

Kopírovanie textov a článkov bez písomného súhlasu je zakázané.