Pôžičky od súkromných osôb a od ľudí

Mega-Pôžičky.sk > Typy pôžičiek > Pôžičky od súkromných osôb

Pôžičky od súkromných osôb online

Neuspeli ste so svojou žiadosťou o pôžičku v banke alebo u nebankových spoločností? Potom nezostáva než vyskúšať pôžičky od súkromných osôb.

ONLINE ŽIADOSŤ O PÔŽIČKU:

Malá pôžička
Čiastka:
50 - 1000 €
Splatnosť:
1 - 30 dní
Malá:
pôžička
Veľká pôžička
Čiastka:
50 - 25 000 €
Splatnosť:
až 8 rokov
Veľká:
pôžička
REKLAMA

Pôžičky od ľudí a ich výhody

Tento typ pôžičiek je alternatívou k bankovým a nebankový mpôžičkám . Pôžičky od súkromných osôb sú poskytované jednotlivcami zo súkromných zdrojov, alebo zo zdrojov ďalších investorov. Nároky na bonitu žiadateľa sú minimálne. Na rozdiel od banky sú pôžičky od súkromných osôb tolerantné voči negatívnym záznamom v registri dlžníkov, ktoré vznikli napríklad oneskorenou splátkou predchádzajúce pôžičky. Nie je potrebné dokladovanie pravidelného príjmu žiadateľa.

Nevýhody peňazí od súkromníkov

Zvyčajne je u pôžičky od ľudí vyžadované zabezpečenie alebo ručenie. Väčšinou ide o pôžičku na zmenku, alebo pôžičku so založením nehnuteľnosti. Dbajte na zvýšenú opatrnosť pri dojednaniu tejto pôžičky. Preštudujte si riadne zmluvu a snažte sa najsť o poskytovateľovi čo najviac informácií a referencií.

Pôžičky od súkromných osôb sú rizikové

Dávajte si pozor na podvodníkov, ktorí vám nasľubujú hory doly. Táto oblasť je zle kontorolovatelná. Je tu priestor pre rôzne indivíduá, ktoré z vás chcú vytiahnuť posledné peniaze na poplatkoch za pôžičku, ktorú vám nakoniec nezaistí. Snažte sa o osobe, od ktorej si hodláte požičať, zistiť maximum informácií. Oplatí sa zadať jej meno do vyhľadávača a pozrieť sa, či niekto nemá s týmto človekom negatívne skúsenosti.


18. 7. 2014