Pôžička pre dôchodcov

Foto Mega pôžičky
Mega pôžičky
Dostupná Pôžičky
Mega-Pôžičky.sk > Typy pôžičiek > Pôžička pre dôchodcov

Pôžička pre dôchodcov vylepší rozpočet


Dôchodcovia si môžu vyberať z bohatej ponuky bankových a nebankových pôžičiek a prilepšiť si k nízkemu dôchodku. Nie je prekvapujúce, že pre finančné inštitúcie je dôchodca dôveryhodný a menej rizikový klient, ako mladí ľudia - výrazne k tomu prispieva ich zodpovednosť voči záväzkom a stabilný príjem. Ak aj vy poberáte dôchodok a hodilo by sa vám nejaké to euro navyše, správnou voľbou je pôžička pre dôchodcov.

Pôžička do 75 rokov veku

Každý úver má svoje obmedzenia. Pri pôžičkách pre dôchodcov často narazíte na nižší limit sumy a hranicu veku, do ktorého vám banky a súkromné spoločnosti požičiajú. Najčastejšie poskytujú pôžičku ľuďom do 65 rokov veku, ale problém by nemali mať ani ľudia do 75 rokov. Keďže všetci dôchodcovia nevlastní bežný účet, môžu byť tieto pôžičky vyplatené v hotovosti na ruku alebo zloženkou.

Banková pôžička pre dôchodcov za nízky úrok

Ako dôchodca sa môžete obrátiť so žiadosťou o pôžičku na banky. Získate u nich menej rizikový úver za výhodnú úrokovú sadzbu, ale počítať musíte s dôkladnejším preverovaním. Banky napríklad zaujíma, či ste svoje záväzky splácali včas, čo si zisťujú v registroch dlžníkov. Dokladovať im výšku svojho dôchodku, na základe ktorého vám ponúknu výšku úveru. Ten síce nedosahuje závratných súm, ale dokáže vám splniť celoživotný sen alebo zvýšiť životnú úroveň.

Dostupná pôžička

Nebanková pôžička pre dôchodcov je o niečo rizikovejšia. Aj keď je drahšia ako bankový úver, dosiahne na ňu takmer každý dôchodca a to aj so záznamom v registroch dlžníkov. S najmiernejšími podmienkami sa stretnete u rýchlych mikropôžičiek do 500 eur. U vyšších pôžičiek dokladujete pravidelný príjem a nemali by ste mať dlhy u iných spoločností. V prípade súm vo výške niekoľko desiatok tisíc eur dávate do založenia svoj majetok, najčastejšie nehnuteľnosť.TIP 1: Rýchla pôžička do 25 000 € pred výplatou
TIP 2: Rýchla pôžička do 1000 € onlinewww.Mega-pôžičky.sk © 2022 SIALINI, spol. s r.o., všetky práva vyhradené.
O nás | Typy pôžičiek | Poskytovatelia pôžičiek | Články
Podmienky používania a ochrana osobných údajov

Kopírovanie textov a článkov bez písomného súhlasu je zakázané.