Typy pôžičiek

Mega-Pôžičky.sk Vám prinášajú online žiadosti o rozličné typy pôžičiek popredných poskytovateľov úverov v SR. Neviete, ktorý typ je pre Vás najvhodnejší? Nevadí, potom práve Vám tu uvádzame niekoľko typov pôžičiek pre ľahšiu orientáciu.

Mega-Pôžičky.sk > Pôžičky > Typy pôžičiek
Typy pôžičiek

Bankové pôžičky

Pôžičky s nízkym úrokom, avšak s najväčšími nárokmi na bonitu žiadateľa. Predovšetkým je potrebné dokladať pravidelný príjem a mať registre bez negatívnych záznamov. Banky vyžadujú splnenie najväčšieho počtu kritérií zo všetkých poskytovateľov pôžičiek.

Nebankové pôžičky

Nebankové pôžičky poskytujú nebankové inštitúcie. Kritériá pre schválenie pôžičky sú miernejšie. Požiadavky na dokladovanie a bonitu sa zásadne líši podľa jednotlivých poskytovateľov. Niektoré spoločnosti majú kritériá obdobné bankám, niektoré nevyžadujú takmer nič.

Pôžičky bez registra

Pôžičky tohto typu sú určené žiadateľom, ktorí majú negatívne záznamy v niektorom z registra. Negatívne záznamy nemusí byť prekážkou. Nevýhodou týchto pôžičiek je vyššia úroková sadzba. Výhodou potom veľmi vysoká dostupnosť a rýchlosť vybavenia.

Pôžičky na zmenku

Pôžičky na zmenku sú najdostupnejšou pôžičkou na trhu. Ide o pôžičku, kedy je záväzok podložený zmenkou, podobne ako je to napríklad u založenia nehnuteľnosťou. Je vyžadované minimum informácií a dokladovania.

Pôžičky od súkromných osôb

Neuspeli ste so svojou žiadosťou o pôžičku v banke alebo u nebankových spoločností? Potom nezostáva než vyskúšať pôžičky od súkromných osôb.

Pôžička bez dokladovania príjmu

Pôžičky bez dokladovania príjmu sú určené žiadateľom, ktorí nemôžu alebo nechcú doložiť svoj príjem. Ďalším dôvodom pre tieto pôžičky je nepravidelný príjem.

Pôžička pred výplatou

Rýchla pôžička malé sumy až na 30 dní s minimálnymi nárokmi na bonitu a schvaľovanie.

Pôžička ihneď na účet

Expresné pôžičky ihneď sú pôžičky, ktoré môžete mať na svojom účte do niekoľkých minút. Pôžička je krátkodobá, väčšinou so splatnosťou maximálne 30 dní.

Pôžičky bez registra a príjmu

Potrebujete pôžičku a banky vám nepožičijú? Je tu variant pôžičky bez registra a príjmu, kedy k uzavretiu pôžičky nemusíte dokladať svoj príjem a záznamy sú tolerované.