Pôžička bez registra

Foto Mega pôžičky
Mega pôžičky
Dostupná Pôžičky
Mega-Pôžičky.sk > Typy pôžičiek > Pôžičky bez registra pre každého

Pôžičky bez registra ihneď


Každý sa môže pomerne jednoducho ocitnúť v situácii, kedy si vzal pôžičku, riadne ju spláca a zrazu prídu problémy a nie je schopný v dohodnutom termíne splátku pôžičky zaplatiť. V horšom prípade prestane splácať úplne. Takéto nesplácanie vedie k zápisu do registra dlžníkov, čo v praxi znamená značné komplikácie k získaniu ďalšej pôžičky, pretože poskytovatelia pôžičiek ako jeden z prvých krokov pri posudzovaní vašej bonity skontrolujú registre.

Pôžička do výplaty

Jedným z varianov pôžičky bez registra je pôžička pred výplatou. Jedná sa pôžičku malé sumy peňazí, rádovo do 500 eur na krátku dobu jedného mesiaca. Ak teda máte záznam v registri a potrebujete požičať pár pár stoviek eur, je táto pôžička jednoduchým riešením.

Americká hypotéka - pôžička so zástavou

Čo robiť keď potrebujete požičať oveľa viac peňazí? Potrebujete napríklad tisíce, desaťtisíce alebo snáď státisíce eur? Nezostáva než využiť variantov pôžičky s ručením nehnuteľnosťou, ktorou je takzvaná americká hypotéka. Aj tu nájdeme variant pôžičky bez registra, pretože je pôžička zabezpečená nehnuteľnosťou a nie je nutné klásť taký dôraz na čisté registre a dokonca aj dokladovanie príjmu.

Register dlžníkov Solus

Register Solus je záujmové združenie právnických osôb, ktoré eviduje osoby, ktoré sa dostali do problémov so splácaním pôžičiek. Či ste v registroch alebo nie je možné zistiť na internete. Mimo Solus existujú ďalšie nebankové aj bankové registre.TIP 1: Rýchla pôžička do 25 000 € pred výplatou
TIP 2: Rýchla pôžička do 1000 € onlinewww.Mega-pôžičky.sk © 2022 SIALINI, spol. s r.o., všetky práva vyhradené.
O nás | Typy pôžičiek | Poskytovatelia pôžičiek | Články
Podmienky používania a ochrana osobných údajov

Kopírovanie textov a článkov bez písomného súhlasu je zakázané.